TOAUTO Копчето Создателот Машина 37mm од 1,5 Инчен Надградба Значка Создателот Pin Создателот Притиснете Машина со 100pcs Слободни Копчето Делови, Круг Машина (37mm од 1,5 Инчи)

TOAUTO Копчето Создателот Машина 37mm од 1,5 Инчен Надградба Значка Создателот Pin Создателот Притиснете Машина со 100pcs Слободни

Това е достапна
DEN 3096.00
Количината на стоката:

【Нова Надградба на Копчето Создателот】Ова копче создателот е надградена во сите аспекти и усвојува алуминиум алуминиумски шини, кои не е лесно да се пробие и да се подобрува ефикасноста во споредба со другите обични пластични шини.Целата машина е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, кој е издржлив, носат-отпорни, и трае долго време. 【Лесен за Употреба & Ниска Стапка на Неуспех】Три чекори за да се направи значка, процесот е лесно да се научат & работат.На значка делови, цврсти умре-фрлија алуминиум рамка работа парчиња и калапи се меѓусебно, својата собрание е многу едноставен, лесен за ракување и ниска стапка на неуспех. 【Широк Апликации】Ова копче pin творецот да креирате pin копчиња, кабелски врски, виси значки и така натаму.Тоа може да се користат за различни прилики, како што партии, кампањи, класи, детски родендени, отворањето церемонии, спомен музеи, или само за забава. 【Специјален Подарок】На значка создателот ќе биде најдобриот подарок за вашите деца или пријатели.Покрај тоа, DIY копчиња направени од страна на оваа машина се, исто така, особено погоден за персоналните подароци за сеќавање туристички атракции, разни конференции, рекламни промоции, организации, училишта и заедници, бизниси и семејства. 【Ефикасни Услуги на Клиентите】Fasttobuy обезбедува професионална и ефикасна услуга за клиентите.Можете да најдете refillable компоненти од сите големини и други материјали лесно во нашата продавница.На значка одлуки комплет вклучува : една премија копчето значка машина, еден од нерѓосувачки челик значка мувла, еден круг машина, 100 ја поставува круг копче делови и 20 круг фотографски трудови.SKU : СЕКРЕТАР-LHG37. Основната големина : 16x29 CM.Димензии : 29x16x50 CM.Умре справи со дупка големина : 37 MM.Изгледот форма : Вертикални.Слајд удар : 20.5 CM.Производ тежина : 5.5 килограми.Мувла тежина : 1.5 килограми.Пакет тежина : 7.5 кг.Алуминиум слајд планирам непречено, многу погодно да го промените мувла кога ќе треба на други големини.Пазарот на енергија дизајн го прават на копчето произведува процесот повеќе лесно, исто така, заштеда на енергија и време.Нерѓосувачки челик садови направени од алуминиум материјал е формирана на едно време, трајни и прецизни.Точни завртка за позиционирање може прецизно позиционирање, обезбедува ниска стапка на неуспех за правење значка.Површината е изработен од ABS нов материјал, и метал заградата се користи внатре, убавина и цврстина.Удобно долго ергономски се справи со што значка удар притиснете полесно, ќе не боли раката.SKU : СЕКРЕТАР-LHG37 Base големина : 16x29 CMDimensions : 29x16x50 CMDie се справи со дупка големина : 37 MMLayout форма : Vertical Slide удар : 20.5 CMProduct тежина : 5.5 kg Mold тежина : 1.5 kg Package тежина : 7.5 кг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата