PROLINE 6x6 МАК Cornhole Грав Кеси - Шари Дизајн

PROLINE 6x6 МАК Cornhole Грав Кеси - Шари Дизајн

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

Направени според турнир одобрени стандарди.Вклучува 4 официјално лиценцирани, турнир-одделение, сите временски услови и кеси.Регулатива големина (6" x 6") и тежина (15-16oz).Ултра трајни крои и патка крпа материјал.Совршен чувствуваат обезбедува најдобар фрли.Proline Tailgating е дел од Диви Спортски Семејството на Брендови.Проверете го нашиот други големи брендови : Диви Спортски и Кан Џем.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата