Cheriezing 1K0965561J Помошни Вода за Ладење, Пумпа со Plug компатибилен со A3 A4 TT, ФОЛКСВАГЕН Bettle CC Eos Голф GTI Jetta Passat Tiguan - 2.0 T мотор

Cheriezing 1K0965561J Помошни Вода за Ладење, Пумпа со Plug компатибилен со A3 A4 TT, ФОЛКСВАГЕН Bettle CC Eos Голф GTI Jetta Passat

Това е достапна
DEN 886.80
Количината на стоката:

【Fitment / Compatibillity】 : одговара за A3 A4 TT; "ФОЛКСВАГЕН" Golf CC Eos Jetta Passat Tiguan 2.0 T моторот.Ве молиме проверете (Види сите возила овој производи се вклопува) за повеќе опрема. 【Референца OE Дел Број】 : 1 K0965561 J.Компатибилност ние обезбедуваме не е 100% точен, Но OE Број е 100% Точен.Ве молиме проверете дел број за вашата оригинална дел пред купување. 【Совршена Замена】:Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, 100% тестирани пред да ја напушти фабриката. 100% нов и висок квалитет.Лесно да се Инсталира. 【Пакет се Вклучени】 : 1 x Помошни Вода за Ладење, Пумпа + 1 x Plug КАКО Слика Покажа. 【Купи со Доверба】 : Цел од Cheriezing, ние нудиме 12-Месечна Гаранција, вистински се грижите-слободен шопинг искуство.Кога неуспех се јавува возила моторот ќе се прегрее се бара замена.Директна замена за соодветна одговара.Нема посебни потребни алатки.Лесно да се инсталира. 2008-2013 A3 L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CBFA. 2008-2013 A3 L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CCTA. 2009-2013 A3 Quattro L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CCTA. 2009 A3 Quattro L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CBFA. 2015-2016 Q3 L4 120 2.0 L (1968cc). 2015-2016 Q3 L4 121 2.0 L (1984cc). 2009 TT L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CCTA. 2014 TT Quattro L4 110 1.8 L (1798cc). 2011-2014 TT Quattro L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CETA. 2009-2010 TT Quattro L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CCTA. 2012-2016 Буба L4 121 2.0 L (1984cc). 2013-2015 Буба L4 120 2.0 L (1968cc). 2009-2017 CC L4 121 2.0 L (1984cc). 2009-2016 Eos L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CBFA. 2009-2016 Eos L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CCTA. 2008-2014 GTI L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CBFA. 2008-2014 GTI L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CCTA. 2008-2013 Jetta L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CBFA. 2008-2013 Jetta L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CCTA. 2010 Passat L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CBFA. 2008-2010 Passat L4 121 2.0 L (1984cc); Моторот Desg.CCTA. 2009-2010 Passat CC L4 121 2.0 L (1984cc). 2009-2018 Tiguan L4 121 2.0 L (1984cc).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата