Кожен Паричник Случај за iPhone 13/13 Pro / 13 Про MAX / 13 Мини Гроздобер Браун Вистинска Кожа Магнетни кој се одвојува, со Висок Квалитет, рачно изработени

Кожен Паричник Случај за iPhone 13/13 Pro / 13 Про MAX / 13 Мини Гроздобер Браун Вистинска Кожа Магнетни кој се одвојува, со Висок

Това е достапна
DEN 1439.76
Количината на стоката:

ВИСТИНСКА КОЖА i Phone 13 / 12 Серија Случај, РАЧНО НАПРАВЕНА FOLIO ПАРИЧНИКОТ 100% Вистински Кожа случај со повеќе слотови за вашиот i Phone што ќе ви овозможи да носат повеќе кредитни картички.ОТСТРАНЛИВ SNAP-НА Шок апсорпција школка за максимална заштита, додека престојуваат тенок и лесен за да се одржи.Сите порта отвори се достапни и на екранот е заштитена од гребење со покрена bezels.МАГНЕТНИ МОНТАЖНИ СТРУКТУРА Подобрена магнети со докажано перформанси за одржување на вашиот телефон во прилог.Магнетно табот безбедно го држи вашиот паричник затворени.Добро работи со повеќето магнетни автомобил месеци.ЕПЛ ПЛАТИ, MAGSAFE . 2.Удобен магнетни затворање чува сите ваши вредности во место, уредно и безбедно;. 3.Невидливи потпирачот може да биде вклучен за да хоризонтална положба и дејствуваше како цврст став.Дава вашиот телефон удобен агол на гледање додека не се со додавање на дебелината;. 4.Камерата отворање е, исто така, малку beveled за да се избегне влијанието на камерата.ВГРАДЕН-ВО ГЛЕДАЊЕ СТОЈАТ ФУНКЦИЈА.Задниот поклопец на Девет Случај Вистински Кожен Паричник Случај, исто така, станува една маса стојат со преклопување на себе хоризонтално.Ова создава совршен гледање се залагаме за гледање филмови, слушање музика, па дури и прелистување на веб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата