UXZDX CUJUX Мултифункционален 4 Начини Универзална Триаголник Клуч Клуч Водоводџија Копчиња Триаголник за Гас Електрична Метар Кабинети Крварат Радијатори (Боја : A)

UXZDX CUJUX Мултифункционален 4 Начини Универзална Триаголник Клуч Клуч Водоводџија Копчиња Триаголник за Гас Електрична Метар Кабинети

Това е достапна
DEN 3515.04
Количината на стоката:

Тоа може да се закачи на копчето прстен за лесна за носење.Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив да ја користите. 4 различни копчиња, може да се отвори лента со алатки врати, електрични вратата, особено погоден за вратите и прозорците на јавни места.Меѓународниот општ клуч, нема никакви географски ограничувања, тоа може да се отвори, па додека се усогласат со големина и форма.Тоа е Мултифункционален, тоа исто така може да биде практична клуч, на вртење на завртка.Тоа може да се закачи на копчето прстен за лесна за носење.Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив да ја користите.4 различни копчиња, може да се отвори лента со алатки врати, електрични вратата, особено погоден за вратите и прозорците на јавни места.Меѓународниот општ клуч, нема никакви географски ограничувања, тоа може да се отвори, па додека се усогласат со големина и форма.Тоа е Мултифункционален, тоа исто така може да биде практична клуч, на вртење на завртка.Спецификација : Должина : 7cm Material : Нерѓосувачки steel Color : Gray4 начин Водоводни и Комунални Клуч Вклучува : 15/64 инчен женски плоштадот клуч, 5/16 инчен женски плоштадот клуч 3/8 инчи (страна димензија) женски триаголник за скролување, и двојно двострано скелет за скролување.4 различни копчиња за differentdoors и windows во јавноста places International копче, не geographicalrestrictions, додека sizeand форма може да се отвори.Висок квалитет material Made на високо qualitystainless челик за издржливост.Четири различни копчиња за awide спектар на апликации.Пакетот вклучува : 1 *Универзална wrenchnotes : ве Молам, разберете дека се должи на разликите во осветлување или компјутерски монитори, јас не може да гарантира дека на фотографии и вистински бои се 100% исти.Поради различни мерни методи, може да има отстапување од 1-2cm.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Length:
7cm
Material:
Stainless steel
Color:
Gray
4 way Plumbing and Utility Key Includes:
15/64 inch female square key, 5/16 inch female square key, 3/8 inch (side dimension) female triangle key, and a double sided skeleton key.
4 different buttons for differentdoors and windows in public placesInternational key, no geographicalrestrictions, as long as the sizeand shape can be opened. :
High quality materialMade of high qualitystainless steel for durability. :
Four different buttons for awide range of applications. :
Package includes:
1 *Universal wrench
notes:
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photos and real colors are 100% the same. :
Due to different measurement methods, there may be a deviation of 1-2cm. :
The measurement allowed error is +/- 1-3cm. :

Слични производи во категоријата