Nuu Градина Вртливата Отворен Бар Столици Поставени на 2, Сите Временски услови Textilene Бар Висина Патио Столици, Отворен Бар Столици со потпирачи за раце за Бистри, Тре

Nuu Градина Вртливата Отворен Бар Столици Поставени на 2, Сите Временски услови Textilene Бар Висина Патио Столици, Отворен Бар Столици

Това е достапна
DEN 5183.76
Количината на стоката:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 【360 степени ВРТЛИВАТА】Можете да ги ротирате вашиот вртливата патио столчиња во било степени колку што е потребно за да одговара на вашите удобност, тоа ќе ви даде бесплатно опсег на движење за да се задржи во тек на конверзација и ублажување на заморот на седење за долго време. 【НАДГРАДИ УДОБНОСТ】Кој криви потпирач, добро вентилирани седиште и вграден во подложка за нозе, бар висина отворено столици ќе помогне за намалување на мускулната тензија и стрес, но нема да направи да се чувствувате болка или пот по долго време во седење. 【ИЗДРЖЛИВА МЕТАЛНА РАМКА】Доаѓа со прав обложен челик рамка, отворено вртливата стол е отпорна на ' рѓа, времето, избледи, и се наменети за години на убавина.Стол нога се двојно-зајакнат.На капацитет е до 300 фунти. 【TEXTILENE ТКАЕНИНА】Направени од цврст влакна, избрана тесни ткаат, на трајни textilene ќе обезбеди најдобра поддршка и утеха.Тоа е исто така многу дише, па тоа нема да биде спарно во жешките летни.Совршен за дворови, patios, градини или во затворен простор. 【ЛЕСНО ДА СОБРАНИЕ】Секој дел од нашиот производ помина низ Q&C, можете да го прочитате упатството и да се соберат.Ако постои било дел недостасува или оштетени за време на превозот, или било каков проблем со собранието, се чувствуваат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата