ЏЕСИ · RENA Мажите Шик Шарени Тенка Baggy Опуштеност Лето Beanie Черепот Капа Шапка

ЏЕСИ · RENA Мажите Шик Шарени Тенка Baggy Опуштеност Лето Beanie Черепот Капа Шапка

Това е достапна
DEN 332.88
Количината на стоката:

40% Акрил & 60% Полиестер.Рака Мие Само.ГОЛЕМИНА : Една големина одговара на повеќето.Одговара М (22.05 инчен ~23.6 инчи) обемот на главата и да ги комбинира многу се водат со сит.Станот-димензии : должина : 12 Инчен, ширина : 10 Инчи.Клучни Карактеристики На Производот.МАТЕРИЈАЛ : Високо квалитетен материјал 40% Акрил & 60% Полиестер, Удобност, дише и одлично еластичност ќе се водат за да се вклопи во повеќето глава големини.ДИЗАЈН : Тенок Кул и Опуштеност, имаат мека Удобно поставата но лесен.Едноставен, Но безвременски за мажите и жените, Секојдневно Погоден за Лето.НОСАТ УДОБНОСТ : Тоа е совршен износ на опуштеност и право доволно да остане стави.Кога ќе не однесе надвор, Тоа не се плеткаш на вашата коса.Тоа е голем дар за членовите на семејството, пријатели и некој што го сакаш.ЧИСТЕЊЕ И НЕГА На : beanies може да биде рака изми, кога е потребно.Потопување на beanies во топла вода со благ сапун го прави тоа како чисто како нова!.Ретро bandhnu стил.Ретро класичен Две-тон стил.ЏЕСИ · RENA Мажите Шик Шарени Тенка Baggy Опуштеност Лето Beanie Черепот Капа Капа За производот : - Материјал : Високо квалитетен материјал Акрилик & Полиестер - Дизајн : Класичен Прост ткаат & Двоен слој поврзана стилски дизајн. - Квалитет : Овој череп капа е Ултра лесни, Пот - абсорбента, мека, мазна, детални и одлична еластичност. - Една големина одговара на повеќето.Тоа може да се протегала и погоден за повеќето мажи и жени. - Разни бои, стил : класична црна, сива, сина, зелена, claret, бела.и повеќе цветен стил може да се избере. - Удобност и мека, рака-плетени од чувствуваат, блиску до кожата.Ви даваат траен топлина и мекост. - Идеален за СЕКОЈДНЕВНО носење, затворен простор, Надвор Активности.Одржување на стилски изглед за оние моменти кога треба да брзаат надвор од куќата.Апсолутно убави и стилски slouchy baggy секојдневниот beanie. - Тоа е голем дар за членовите на семејството, пријатели и некој што го сакаш.Пакет содржи : 1 Унисекс кул beanie шапка.Љубезно ве Потсетам : - Рака мие,ве Молиме да Не Машина за Миење или Четка за Миење(Со цел да се избегне Pilling). - Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата. - Затоа што на различни мерни методи, pls дозволете 0-1 носители/2inch разликата се должи на рачно мерење.За ЏЕСИ · RENA : - Ние и ветуваме понудат добар квалитет на производи за да бидете сигурни дека сте задоволни. - Ние секогаш ќе се обезбеди најдобра услуга за вас и обидете се потрудиме да ви овозможи да имаат добар шопинг искуство.Можете да се јавите на нашите услуги на клиентите кога има било какви прашања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата