Sony SWR10 SmartBand Андроид 4.4 KitKat или Подоцна NFC Водоотпорен IP58

Sony SWR10 SmartBand Андроид 4.4 KitKat или Подоцна NFC Водоотпорен IP58

Това е достапна
DEN 310.80
Количината на стоката:

Smart Band SWR10 и Lifelog Андроид стан поддршка уреди работи Андроид 4.4, а подоцна. 3 LED Индикатори.Водоотпорен : IP58 оценет.Конектори : Bluetooth 4.0 Ниска Енергија, NFC спарување / поврзување, Микро USB (полнење) само, не за пренос на податоци.Sony Core Smart Band заедно со слободна Lifelog стан Андроид која ја следи вашата одење, трчање, велосипедизам, патување, па дури и како ти се спие - се откријат само колку ќе живееме!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата