VGEBY Мрежа Работи Вреќа, Најлон Складирање Drawstring Мрежа Торба за Кампување Пешачење(М-Портокалова)

VGEBY Мрежа Работи Вреќа, Најлон Складирање Drawstring Мрежа Торба за Кампување Пешачење(М-Портокалова)

Това е достапна
DEN 1233.60
Количината на стоката:

Најлон обвивка.Drawstring затворање.Премиум Материјали : Најлон работи вреќа е направен на квалитетот Најлон, оваа мрежа работи вреќа е издржлив и висока јачина.Повеќе Лесна : Оваа мрежа работи вреќа е полесен од традиционалните складирање торба, удобен за носење.Стабилност и Издржливост : Деликатна шевовите и торба устата засилување сите даде дополнителна стабилност и издржливост за неговата употреба.Drawstring Затворање Дизајн : Ова вреќа вреќа за спиење е многу лесно да се стави нешто во или надвор.ГАРАНЦИЈА : Ако имате било каков проблем со овој производ, можете само да ги искористите предностите на нашата 180 дена гаранција.Ние ќе го замени или да му даде вашите пари назад за било каква причина.Оваа мрежа вреќа е многу издржлив, лесен и силна сила.Постојат 5 вида на големини на располагање за да одговара на вашите потреби.Ние веруваме дека тоа може да ви донесе прекрасни отворено време!. 1. Премиум Материјал : Направен од квалитетот Најлон, оваа мрежа работи вреќа е издржлив и висока јачина. 2. Повеќе Лесна : Оваа мрежа работи вреќа е полесен од традиционалните складирање торба, удобен за носење. 3.Стабилност и Издржливост : Деликатна шевовите и торба устата засилување сите даде дополнителна стабилност и издржливост за неговата употреба. 4. Drawstring Затворање Дизајн : Тоа е многу лесно да се стави нешто во или надвор. 5. И се идеални за складирање торба за активности на отворено употреба, како што се кампување, планинарење, патувања, итн.

Клучни карактеристики

Material:

Слични производи во категоријата