со Поддршка Појас Перница Седиште Бебе Појавување на Главата потпирачи за глава Minky Опфаќа Рака Бебе Нега

со Поддршка Појас Перница Седиште Бебе Појавување на Главата потпирачи за глава Minky Опфаќа Рака Бебе Нега

Това е достапна
DEN 1682.40
Количината на стоката:

Заштитете Го Вашиот Малку Оние Preciously Лицето Од Кои Се Нанесуваат На Страна На Оние Груба Carseat Ремени.Овие Ремени Се Направени Од Супер Меки Minky Точка Ткаенина И Се Двојно Обложени.Тие отвораат И Затвораат Со Vel-cro Ремени.Потпирачи За Глава Е Супер Меки И Ги Поддржува Вашите Малечки Главата Од Паѓа На Двете Страни.Инструкции За Перење : Машина За Миење, Кул Вода. 100% Сосема Нов & Висок Квалитет.Пакетот Вклучува : 1 PC Главата за Поддршка на Перница.Пол : Унисекс.Заштитете го вашиот малку оние preciously лицето од кои се нанесуваат на страна на оние груба carseat ремени.100% Сосема Нов & Висок квалитет.Овие ремени се направени од супер меки minky точка ткаенина и се двојно обложени.Тие отвораат и затвораат со vel-cro ремени.Потпирачи за глава е супер меки и ги поддржува вашите малечки главата од паѓа на двете страни.Инструкции за перење : Машина за миење, кул вода.Пол : Unisex Package вклучуваат : 1 PC Главата Поддршка Pillow Type : Бебе Главата Поддршка Pillow Style : Occident Material : Полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата