Marg USB Конектор за Кабел за Полнење Кабелот за Напојување за Maylong М-285 M285 Мобилност Таблет КОМПЈУТЕР (со OD: 2,5 мм)

Marg USB Конектор за Кабел за Полнење Кабелот за Напојување за Maylong М-285 M285 Мобилност Таблет КОМПЈУТЕР (со OD: 2,5 мм)

Това е достапна
DEN 1663.20
Количината на стоката:

⭐【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Специјален дизајн и висок квалитет на материјалите се осигура дека адаптер се чува во ниска температура за да се наплаќаат безбедно, и Заверена од страна на FCC CE, ROHS, ќе се фокусира на производство на високо квалитетни моќ адаптери, Никаква бучава, ниска температура операција, без спонтано согорување, не експлозија, нема оган опасност, ќе се обезбеди стабилна излезна. ⭐【Спецификации】 : во светот влезниот напон спектар : 100-240 V 50/60 HZ. ⭐【Најдобри Услуги на Клиентите】 : Ние нудиме еден не-прашања, побара полн со пари гаранција за враќање.Дополнително, за 3 година од денот на купувањето, ние ќе размена вашиот производ бесплатно треба да стане неисправни. 24 часа услуги на клиентите.Совети : Можете да го притиснете копчето [Ctrl + F] за да пребарувате за вашиот лаптоп модел. ⭐【СИГУРНОСТ】 : Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да се обезбеди безбедна, сигурна работа за годините што доаѓаат.Ние гарантираме за нашите производи ќе ги полните вашиот уред како ефикасно како оригиналниот полнач, или било која друга замена.Marg USB Конектор за Кабел за Полнење Кабелот за Напојување за Maylong М-285 M285 Мобилност Таблет КОМПЈУТЕР (со OD : 2.5 mm).Marg е специјализирана во областа на производство на квалитетна и економична замена на напојување за лаптоп ,таблет ,мобилни телефони и други електрични апарати.Производите се сертифицирани со УЛ,CE, FCC итн.Безбедносни Карактеристики : ⭐Во Текот Тековната Заштита, Во Текот Напон Заштита, ⭐Во Текот Температура Заштита Од Краток Спој Заштита.Спецификација на производот : ⭐ Приклучок Тип : НИ prong ⭐ Влезен Напон : AC 100-240 VAC низ целиот свет Користат ⭐ Текст Фреквентен Опсег : 50-60 Hz Предупредувања : ⭐ Не го отворите или да го измените на напојување / кабелот за напојување/ power кабел ⭐ ве Молиме оставете деца, детска далеку од висок напон извор на енергија ⭐ ве Молиме да го користите под стручен електричар упатства за ⭐ Било злоупотреба или неправилна употреба ја уништува гаранцијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата