GUAngqi Шамија Прстен Закачалка Појас Решетката за Врски Ленти Шалови и Накит и Мачка Облека,Златна

GUAngqi Шамија Прстен Закачалка Појас Решетката за Врски Ленти Шалови и Накит и Мачка Облека,Златна

Това е достапна
DEN 854.40
Количината на стоката:

Пакет : 1 компјутер.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Производ Големина : Должина и ширина се за 5.12*7.48 инчен, грешка е за 0.39 инч.Пластичната фолија прави да не се лизга површина нула бесплатно.Круг база има прекрасен дизајн, полиран површината и парична казна сликарство.Опис : Item боја : Виолетова/Сино/Златниот/Silver Item Материјал : не ' рѓосувачки steel Item големина : Единица Мерка(Инчи) : Должина и ширина се за 5.12*7.48 инчен, грешка е за 0.39 инч.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата