Aexit Дрво се Справи со Рака Управувана Алатки Резба Компонентите Столарија Длето Tools 6 Компјутери Модел:93as91qo340

Aexit Дрво се Справи со Рака Управувана Алатки Резба Компонентите Столарија Длето Tools 6 Компјутери Модел:93as91qo340

Това е достапна
DEN 1543.20
Количината на стоката:

Жлеб Длето Совет Ширина : 7mm, 4mm;Кос Длето Совет Ширина : 6mm.Име На Производ : Столарија Длето;Главен Материјал : Метал, Дрво.цевка цевка Длето Совет Ширина : 6.5 mm;V-мило Длето Совет Ширина : 90 степени : 3.5 mm,60 Степен : 6mm.Боја : Црна, Дрво Боја;Секоја Големина : 1.2 см/0.5" D x 13.5 cm/5.3" Х Тежина : 55g;Пакет Содржина : - 2 x Жлеб Chisels,1 x цевка цевка Длето,1 x Кос Длето,2 x V-мило Chisels(928916ewet477868y Ud R774694). 6 компјутери длето со различни совет, посебно за Столарија употреба.(883uiyh4115sedt1947) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата