Caspari Лен Граница Хартија Салата & Десерт Плочи во Сребро - Пакет од 8

Caspari Лен Граница Хартија Салата & Десерт Плочи во Сребро - Пакет од 8

Това е достапна
DEN 156.00
Количината на стоката:

Издржливи хартија плочи; Печатени во САД.Еден Пакет од 8 хартија плочи. 8 инчен дијаметар.Направени со користење на водата базирани на бои и висок квалитет на хартија одбор.Додадете убавината на твојот живот и со Caspari.Caspari хартија плочи се дизајнирани за да личат на обликот на добро порцелански dinnerware парчиња, приспособување на елеганција на формалното место на поставување за секојдневниот живот.Иам прекрасни уметнички дела од музеите и уметник, нашите хартија dinnerware навистина воздигнува на маса амбиент, додека одржување на придобивките од напор расчистување и заштита-бесплатно користење која производи од хартија се обезбеди.Достапни во различни големини, форми, стилови и, таму е дизајн за речиси секоја прилика од излети да се роденден партии и секој коктел час и на одмор помеѓу.Нашите плочи се печатени во САД и се изградени од траен, високо-квалитетни картон кој држи дури и кога плочи се полни.Плоча отпечатоци и бои се применува со безбедно, водата базирани на бои.При следното јадење повод, слој до Caspari хартија плочи и се меша и натпревар за печатење и големина на еден на еден вид tabletop стил.Caspari нуди разновидна колекција на производи вклучувајќи салфетки, чинии, подарок заврши, Празник картички, свеќи, Божиќ крекери, ви благодариме карти, подарок кеси, ратан tabletop парчиња, и многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата