X-DREE Фиока Кабинети за Безбедност Триаголник Форма Штекер Spanner Копче 52mm Должина Сребрен Тон 2 парчиња(Gabinetes tipo cajón de seguridad Форма де triángulo Llave inglesa Llave 52 мм Longitud tono plateado 2pc

X-DREE Фиока Кабинети за Безбедност Триаголник Форма Штекер Spanner Копче 52mm Должина Сребрен Тон 2 парчиња(Gabinetes tipo cajón

Това е достапна
DEN 1663.20
Количината на стоката:

Главен Материјал : Метал; Пакет Содржина : - 2 x Триаголник Spanner Копче.Име на производ : Триаголник Spanner за Скролување; Тежина : 40g.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Вкупната Големина : 52 x 37 x 12mm/ 2" x 1.5" x 0.47"(L*W*D)(Tamaño вкупно : 52 x 37 x 12 mm / 2' 'x 1.5' 'x 0.47' '(L * W * D).Триаголник Големина : 9 х 8мм/ 3/8" x 5/16"(Страна Должина*H)(Tamaño del triángulo : 9 x 8 mm / 3/8' 'x 5/16' '(Longitud del lado * H).Фиока Кабинети за Безбедност Триаголник Форма Штекер Spanner Копче 52mm Должина Сребрен Тон 2pcs Round орев, триаголен штекер клучните вклучени.Користи широко за фиока, glovebox, електрични кабинет или други безбедносни капацитети.Опис на Spanish Gabinetes tipo cajón de seguridad Форма де triángulo Llave inglesa Llave 52 мм Longitud tono plateado 2pcs Material директорот : Метал; Contenido del paquete : 2 x Llave де llave triangular Nombre del producto : llave де ла llave inglesa де triángulo; peso : 40 g Color директорот : Tono plateado Tamaño вкупно : 52 x 37 x 12 mm / 2' 'x 1.5' 'x 0.47' '(L * W * D) Tamaño del triángulo : 9 x 8 mm / 3/8' 'x 5/16' '(Longitud del lado * H).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата