AMBF WN125M44X3-15 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 304 СВ Јадро, 222/Пролет Крајот Капи Нема О-Прстен/Заптивка (Пакет

AMBF WN125M44X3-15 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 125 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 304 СВ

Това е достапна
DEN 8694.00
Количината на стоката:

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата