Тешки Autoclavable Полипропилен Вакум Шише, 4L, со 83mm (83B) Метежот Слободни VersaCap, Два 1/4 Инчи Црево Barbs и Запечатува на Пропустливи Порта

Тешки Autoclavable Полипропилен Вакум Шише, 4L, со 83mm (83B) Метежот Слободни VersaCap, Два 1/4 Инчи Црево Barbs и Запечатува на

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

Versa Cap технологија со разновиден адаптери и заменливи дихтунзи.Големи, лиен-во дипломирањето оценки заверена на ±5% точност.Шише големина и материјал јасно означени.Достапни во јасна и autoclavable материјали.EZfil 80mm широк-устата на располагање на Copolyester и PC 2 Литарски шишиња и сите 4 Литарски шишиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата