Lacor Плоштадот Меламнин Фах, Бела, 25 x 25 x 5 cm

Lacor Плоштадот Меламнин Фах, Бела, 25 x 25 x 5 cm

Това е достапна
DEN 329.04
Количината на стоката:

Производителот гаранција може да не се применува.Направени Од 18/10 Нерѓосувачки Челик.Совршен За Употреба Во Домот, Кујна И Хотел Или Ресторан.Направени Од Високо Квалитетни Материјали.Направен Во Шпанија.Мерки 25 см должина до 25 см. широчина од 5 см.Опис на производот Направени од 18/10 нерѓосувачки челик.Совршен за употреба во домот, кујна и хотел или ресторан.Направени од високо квалитетни материјали.Направен во Шпанија.Сет Содржи : 1 X КВАДРАТ МЕЛАМНИН БЕЛА ЛЕНТА 25 X25 X5 CM.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата