2 Пакети Јога Крпа за Салата Кампување, Плажа и Патување, Симпатична Панда Цвеќиња Спортски Клупата Крпа за Вратот, Брзо Сушење

2 Пакети Јога Крпа за Салата Кампување, Плажа и Патување, Симпатична Панда Цвеќиња Спортски Клупата Крпа за Вратот, Брзо Сушење

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

2 ПАКЕТ на крпа : 12x35 во/30x89 см ,изработени од мека микрофибер материјал.Брзо сушење, Висат околу вратот за време на вежбање, Лесно да се избрише потта и не се лизга.Лесен во 0.3 lb .лесен за носење, одлична за патување.Крпа Остане Кул за Јога,Спорт, Фитнес,Тренингот,Кампување,Фитнес,Трчање,Тренингот и Повеќе Активности.НАПОМЕНА : Нашата продавница има пешкир и круг салата спортска торба на истата шема, добредојдовте на продавница!.Карактеристики 1.Супер Меки, Ултра-абсорбента, и брзо сушење се направи овој совршен крпа за оние кои сакаат да се пот. 2.Се работи за СЕКОЈА активност - Кампување, Пливање, Плажа, Backpacking, Меѓународни Патувања и Јога.Не ви се потребни три или четири различни крпи, вие само треба еден.Тоа може да ги задоволи вашите потреби. 3.По користење на крпа ве Молиме ставете ја во вентилирани ве молиме да се исуши, Не е лесно да се одгледуваат бактерии 4.НАПОМЕНА : Нашата продавница има пешкир и круг салата спортска торба на истата шема, добредојдовте на продавница!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата