YUUAND Навечер Проектор Ноќ Светлина Ѕвезда Проекторот со Далечинскиот Управувач Тајмер Bluetooth Музички Звучници

YUUAND Навечер Проектор Ноќ Светлина Ѕвезда Проекторот со Далечинскиот Управувач Тајмер Bluetooth Музички Звучници

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

❤ Почитувани купувачи добредојдовте на нашиот продавница, сега миленичиња trcaker се топла продажба. ➤ Оваа проекторот е доста погоден за мали приватни зум и дигитален производ ентузијасти. ✆ Било unknows ве молиме директен контакт со нас за да добиете одговор. ☺ Безбедност и сигурен материјали да се грижи и да се спречи од штетни. ✎ Шарени и удобен дизајн за вашите избори според различни луѓе.Карактеристики : Природни дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сезона : Сите Пол : Ниту еден Повод : Неврзан Материјал : ABS Шаблон Тип : Шарени Дебелина : Стандарден Пакет се вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.41 инчен).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата