WATERCARBON (13PCS) Црвена Авто Трим Отстранување Алатка - Силни Најлон Нема да се Скрши Како ABS - 2 Fastener Removers Вклучен (црвено)

WATERCARBON (13PCS) Црвена Авто Трим Отстранување Алатка - Силни Најлон Нема да се Скрши Како ABS - 2 Fastener Removers Вклучен (црвено)

Това е достапна
DEN 581.28
Количината на стоката:

User-friendly дизајн - лесно да се одржи во рацете, тоа е тешко да се достигне простор и јазот.Мулти-цел - голема внатрешноста или надворешноста на автомобилот намали, дури и како велосипед гуми. 2 клип демонтажа вклучува - 12 "& 9" долго екстра тешко заглавени метален клип, не е лесно да се излезе.Повеќето траен и нежни влакна на пазарот се подобри од хард ABS.Заштеда на време, план и пари - на повеќето основни и сигурен раководство не ќе се скрши или виткајте лесно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата