3dRose Коњ Тркачки Кон Целната Линија Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

3dRose Коњ Тркачки Кон Целната Линија Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

Това е достапна
DEN 793.92
Количината на стоката:

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Лесно-зафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на капакот со чудни пиење површината.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.Коњ тркачки кон целната линија Патување Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор, слајд-отворање на капакот и чудни пиење површината.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Не микробранова безбедно, миење на рацете се препорачува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата