Силиконски Четка За Чистење Перење Четка Гел За Чистење Мат Фондацијата Шминка Четка За Чистење Подлога Универзална Алатка Шминка

Силиконски Четка За Чистење Перење Четка Гел За Чистење Мат Фондацијата Шминка Четка За Чистење Подлога Универзална Алатка Шминка

Това е достапна
DEN 158.16
Количината на стоката:

Направен од Висок квалитет на меки силиконски, не ги оштети вашите четки.Корисен за чистење на различни шминка четки.Бонбони боја на шминка четка за чистење помош темелно да се исчисти сите четки за коса.Многу симпатична, компактни димензии ќе лесно се вклопуваат во вашата шминка случај.Направен од Висок квалитет на меки силиконски, не ги оштети вашите четки.Корисен за чистење на различни шминка четки.Бонбони боја на шминка четка за чистење помош темелно да се исчисти сите четки за коса.Многу симпатична, компактни димензии ќе лесно се вклопуваат во вашата шминка случај.

Клучни карактеристики

Material:
 Silicone 
Item size:
 157x117x15mm
Package Included:
1 x Silicone Brush Cleaner :
Notes:
   
1.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures. :
2.Due to the manual measurement and different measurement methods, please allow 1-3cm deviation. Thanks! :

Слични производи во категоријата