ОДИ! РЕШЕНИЈА на КОЖАТА + ГРБ ГРИЖА - Сува Куче Храна, 12 lb - Јагне Рецепт со Жито за Сите Фази на Животот - Заврши + Балансирана Исхрана за Кучиња

ОДИ! РЕШЕНИЈА на КОЖАТА + ГРБ ГРИЖА - Сува Куче Храна, 12 lb - Јагне Рецепт со Жито за Сите Фази на Животот - Заврши + Балансирана

Това е достапна
DEN 280.56
Количината на стоката:

ПОДДРЖУВА ЗДРАВА КОЖА + СЈАЕН ПРЕМАЗ : Премиум куче храна богата со омега масни киселини од лосос нафта и целата земја ленено семе за поддршка на здрави, хидриран кожата и сјајна грб, и да помогне да се задржи вашето куче гледа и чувствува најдобро.ЗАВРШИ + БАЛАНСИРАНА ИСХРАНА НА КУЧИЊА ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ : Голем, мал, кутре или високи, нашите сува куче храна е формулиран за да се обезбеди хранливи материи вашето куче потреби.Нема нус-производ оброци, вештачки конзерванси, пилешко, компири, мешунките, пченица, пченка или соја.СО ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Сува куче храна преполна со врвен квалитет јагне, антиоксиданс, богата со овошје + зеленчук за поддршка на имунолошкиот систем на здравствени, и цели зрна за одличен извор на енергија.ПОДДРЖУВА ЗДРАВ ВАРЕЊЕ : Сува куче храна со пробиотици и prebiotic влакна од сушени корен на цикорија за поддршка на здрава стомакот бактерии и добро варење, плус кокосово масло, лесно вари масти.НАПРАВЕНИ од СТРАНА на домашно МИЛЕНИЧЕ ИСХРАНА ЕКСПЕРТИ : Секој хранливи материи богати ОДИ!РЕШЕНИЈА здрава куче храна рецепт е направена од тим на квалификувани и страстен милениче нутриционисти да обезбедат решенија за вашето куче е уникатен диететски потреби и вкус параметри.Имаш миленици?Ние не премногу, и ние знаеме дека наоѓање на правото храна за вашата мачка или куче може да биде како одење blindfolded со мислев дека сите ние страв : "Што да правам ако моето домашно милениче реагира лошо за него?" Значи, нашиот тим од стручни милениче нутриционисти се стави на нивното знаење и искуство за да работат за да се реши големото прашање : што треба да се хранат на домашни миленици кои треба да е нешто друго од само обична храна за домашни миленичиња?И тие дојдоа со решение што ние го нарекуваме ОДИ!РЕШЕНИЈА.Тие се користат само со врвен квалитет состојки внимателно избрани и избалансирани да се обезбеди едноставни решенија за поддршка на миленици со сите видови на прашања, од чувствителен стомак на кожата + грб здравје.Можете да дишете лесно знаејќи сте хранење на вашиот најдобар другар премиум исхрана прилагодени на нивните специфични диетални потреби.Hallelujah!Не пченка, без пченица, не соја.Заврши + избалансирани рецепти содржи природни состојки како дива свиња, лосос, патка, јагнешко, турција и пилешко.Достапни во 3.5, 12, 22 и 25 lb кеса димензии.Обидете се на нашиот ограничен состојка куче храна за поддршка на кучиња со чувствителен желудник, нашата кожа + грб грижа рецепти за поддршка на здрава кожа и сјајна грб, и нашите високо протеинска куче храна рецепти за активни кучиња.Откријте повеќе опции за здрав формулиран за кучиња од сите големини и возрасти од ОДАМ!РЕШЕНИЈА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата