FENXIXI Висока Прецизност Машина менгеме на назад 2 Инчен Брзо се Движат менгеме на назад CNC менгеме на назад Обична Маша Заменик за Површината Мелење Мелење Машина EDM

FENXIXI Висока Прецизност Машина менгеме на назад 2 Инчен Брзо се Движат менгеме на назад CNC менгеме на назад Обична Маша Заменик

Това е достапна
DEN 11207.76
Количината на стоката:

Употребата на квалитетот легиран челик фалсификување и формирање е лесно да се работи.работата е променливо,хоризонтална,вертикална,страна,и рамна.На цврстина на работната површина HRC е добиена со користење на 150 KG оптоварување и дијамант тласкач.Се користи за материјали со поголема цврстина,нема рѓа без разлика како ќе го допрат.Кога кратко pin синџир се користи,го лизгачот за да може брзо да се лизна на водич железнички да го бара стегање позиција,што е лесен за употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата