15 Движења & 83 Форми (Дел 1): Чен Таи-Чи [Чен Zheng Lei] Liming Ју - VHS

15 Движења & 83 Форми (Дел 1): Чен Таи-Чи [Чен Zheng Lei] Liming Ју - VHS

Това е достапна
DEN 2025.60
Количината на стоката:

15 Движења & 83 Форми (Дел 1) : Чен Таи-Чи [Чен Zheng Lei] Liming Ју - VHS Објект Состојба : Многу Добро Гроздобер VHS , Ракав Уметност и Прашина Случај.Ве молиме Погледнете фотографии одблизу за пофини детали.Објектот Специфики : Сертификат : Универзална Жанр : Бидете Филм/ТВ Наслов : 15 Движења & 83 Форми (Дел 1)Сигнал Стандард : PAL Под-Жанр : Таи-Чи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата