Гас Капа и Маска на Резервоар за Гориво Вратата на Карбонски влакна шема за Jeep Wrangler JK 2007-2017

Гас Капа и Маска на Резервоар за Гориво Вратата на Карбонски влакна шема за Jeep Wrangler JK 2007-2017

Това е достапна
DEN 1372.80
Количината на стоката:

1) се Заменува Фабрика Гориво Вратата и Домување. 2) На гас капа и маска во црно ќе ви обезбеди еден солиден off-road стил, да се подобри вашиот Jk погледнеме s изглед и се поднесе жалба. 3) Лесно да се инсталира, нема дупчење и сечење е потребно. 4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.Производ Specifications Condition : 100% нови Боја : Црна Материјал : ABS + Алуминиумски Објект се вклучени : 1 buc/set Производ Пакет:1 buc/set Резервоар за Гориво покрие Компатибилен Со : Одговара за Jeep Wrangler JK 2007-2017 Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања. 2) Исчисти прашината и масло од позицијата пред инсталацијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата