Мур & Јовановски 5010 Пролет Divider 250mm (10in)

Мур & Јовановски 5010 Пролет Divider 250mm (10in)

Това е достапна
DEN 1397.04
Количината на стоката:

250mm/ 10 инчен Пролет Divider - Мур и Јовановски.Лак пролет обезбедува единствен тензија во текот работен опсег.Централно поставена на вредноста завртка нуди пофини амбиент.Произведени од полиран алатка челик.Основана во 1906 година, со креативни млади инженер Френк Мур, Мур и Рајт е проектирање, производство и снабдување прецизност на мерење опрема за глобалната индустрија за над 100 години.Со корени фиксна цврсто во Шефилд, Англија, компанијата започна со производство на широк спектар на дебеломер, screwdrivers, удари и други инженер е tools.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата