MMCX Замена на Кабел, HiFiHear 16 Основни Аудио Надградба Кабел Sliver Позлатен Бакар кој се одвојува Слушалка Кабел со 3.5 mm Конектор за 846 535 215 315 425 MAGAOSI K5 LZA4 А5 (L-mmcx, 3.5 мм)

MMCX Замена на Кабел, HiFiHear 16 Основни Аудио Надградба Кабел Sliver Позлатен Бакар кој се одвојува Слушалка Кабел со 3.5 mm Конектор

Това е достапна
DEN 647.76
Количината на стоката:

16 Основни Сребро Позлатен Бакар & Висока Чистота Бакар Хибрид Плетенка Во уво слушалка кабел : Ова 16 основни Стерео џек кабел користи сребро позлатен бакар кабел и Бакар материјал, се Меша braided16 главниот кабел во вкупно, потрајни од нормално плетенка кабел.Надгради кабел може да го спречува нарушување на квалитетот на звукот.L-Облик приклучокот Или Приклучоци јас во Облик на Приклучоци : аудио сигнал на пренос на овој 16 Основни продолжување мозок е висок-брзина и не-деструктивни, го прави висока фреквенција повеќе јасни и да се зголеми повеќе soundstage.Можете да изберете L-Облик приклучокот или Приклучоци јас во Облик на Приклучоци според вашата потреба,Обезбеди повеќе удобност и уживање за вас. 【2 PIN НАДГРАДБА на МОНТАЖНИ СЛУШАЛКА КАБЕЛ】спецификација на овој кабел има 0.78 мм дијаметар 2 Игли слушалка кабел конектор дел, и 2,5 mm дијаметар на аудио плеер џек.Должина е околу 47inch. 0.78 mm 2 Игли конектор одговараат за 846 535 215 315 425 MAGAOSI K5 LZA4 А5 итн. 【ЗВУК ПОДОБРУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ】Ако имате MMCX/2 Pin монитори, кабел ќе ви даде повеќе крајниот искуство.звукот е исклучителна, јасна, целосна и одново, и полн со аналитички сила,да се биде богат, повеќе детални.На плетенка и квалитетот на кабелот е убаво и издржливи.Што може да се слушне, без подсвиркват или потпевнувам со нив, и тие нема да имаат microphonics.Подобро Аудио обезбедува по-продажбата на,правење на вашиот купување грижете се-бесплатно,Една година заштитна време ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања за овој уво телефон.Оваа надградба сребро позлатен Замена Слушалки Кабелот е убаво и издржливи во плетенка и квалитет.Ако се продолжи на квалитет на звукот,тоа е убав избор за вас.Карактеристики на производот: име на Производ : 16-јадра надградба сребро позлатен бакар кабел Диригент материјал : сребрен позлатен Кабел должина : 1.2 m Бренд : Подобро Боја : Сива Приклучок тип : 2,5 mm/3.5 mm/4.4 mm Интерфејс : MMCX/2 PIN Применливи слушалка (mmcx конекција) : 1.Се користи За : UE900 SE215 SE215-К SE315 SE846 SE535 SE535 LTD SE425 KSE1500 Користи За Fiio : fiio f9, fiio f9 про,Fii O FH1,Fii O F5 Користи За : ES Серија : ES10, 20, 30, 50,60 UM ПРО Серија : UM PRO10, UM PRO20, UM PRO30, UM PRO50 СУМ Про Серија : AM10, 20, 30 W Серија : W10, W20, W30, W40, W50, W60, W80 Користи За Mee:Совршенство P1 ,Совршенство P2, M7 ПРО Користи За SENFER DT8 UE UEs PT15, што се Користи За HQ5 HQ6 HQ8 Користи За Music Maker SHOCKWAVE III/Music Maker TK12s, што се Користи За LZ A3 A3 S A4 LZ А5, Ma Gaosi K5 Shanling М1 ДАП, што се Користи За Whizzer A15 TENHZ K5 КАЛАЈ T2 Применливи слушалка (2pins конекција) : 1. Се користи за : К&Z AS10 ZST ZS3 ZS4 ZS5 ZS6 ZS10 ES3 ES4 ZSR ZSA ED16 ED12 Користи за TRN V80 V20 V10 V60 Користи за Revonext QT2 QT3 ,RX8 BQEYZ KC2 KB1 ,NY-06 Користи за TFZ Кралот Про, КРАЛИЦАТА се Користи за SIMGOT EN700 PRO,AZLA Користи за KINERA СЕМЕ се Користи за Audeze i SINE10 2. Се користи за Др. 2pin интерфејс слушалки Применливи слушалка (C иглички конекција) : спецификација на овој кабел има 0.78 мм дијаметар C Иглички слушалка кабел конектор дел 0.78 мм C-Игли конектор одговараат за К&Z ZSN ZS10 ПРО ZSN ПРО AS16 CA4 A10 слушалка BLON 03 слушалка итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата