THANN Источна Овоштарник Тело Млеко и Ароматични Дрва Бања и Масажа Масло - Сет Б.

THANN Источна Овоштарник Тело Млеко и Ароматични Дрва Бања и Масажа Масло - Сет Б.

Това е достапна
DEN 5155.20
Количината на стоката:

Сет се состои од : THANN Источна Овоштарник Ориз Екстракт Тело Млеко 320 ml x 2. THANN Ароматични Дрва Бања и Масажа на Нафта 295 x 2 ml. THANN Источна Овоштарник Екстракт Тело Млеко : Содржи 8% од Витаминот Е е богат ориз трици масло ефикасно moisturising на кожата со emollient и anti-oxidant својства.Органски вечерна јаглика и органски argan масло помага во зацврстување на кожата, навлажни и омекне кожата со анти-иритација корист.Благотворно мирис на yuzu и neroli етерични масла freshens и задоволства умот.Ова секако не-мрсна формула е не comedogenic кои нема да ги заглави порите и веднаш се апсорбира.THANN Ароматични Дрва Бања и Масажа Масло : Комбинирање на Витамин Е е богат ориз трици масло, органски авокадо и органски инките inchi масла за да се обезбеди траен moisturising и anti-oxidant својства.Лесен emollient од маслиново масло дава карактеристична мазност на кожата.Сладост од портокал, tangerine и оревче етерични масла промовира радоста и uplifts умот.Dermatologically тестирани, Без вештачки бои и мириси, Paraben слободни.THANN Источна Овоштарник Екстракт Тело Млеко : Содржи 8% од Витаминот Е е богат ориз трици масло ефикасно moisturising на кожата со emollient и anti-oxidant својства.Органски вечерна јаглика и органски argan масло помага во зацврстување на кожата, навлажни и омекне кожата со анти-иритација корист.Благотворно мирис на yuzu и neroli етерични масла freshens и задоволства умот.Ова секако не-мрсна формула е не comedogenic кои нема да ги заглави порите и веднаш се апсорбира.THANN Ароматични Дрва Бања и Масажа Масло : Комбинирање на Витамин Е е богат ориз трици масло, органски авокадо и органски инките inchi масла за да се обезбеди траен moisturising и anti-oxidant својства.Лесен emollient од маслиново масло дава карактеристична мазност на кожата.Сладост од портокал, tangerine и оревче етерични масла промовира радоста и uplifts умот.Dermatologically тестирани, Без вештачки бои и мириси, Paraben слободни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата