Џејмс Медисон Универзитетот Tote Торба Најдобри Прашка Стил Низ Телото Кеси

Џејмс Медисон Универзитетот Tote Торба Најдобри Прашка Стил Низ Телото Кеси

Това е достапна
DEN 839.76
Количината на стоката:

Овој Стилски Џејмс Медисон Универзитетот Tote Торба Е Лесно Да Се Носат Преку Рамо Или Низ Телото!.Службен JMU Tote Кеси - До 12% Врати За Поддршка на Џејмс Медисон Универзитетот Програми!.Овој Уникатен Џејмс Медисон Универзитетот Tote Торба Е Целосно Наредени И Карактеристики Ентериер Zippered Џеб!.Овој Широк Залив Памук Џејмс Медисон Универзитетот Tote е Направен Од Здрав 11 Мл Природен Памук Платно За Богата, Стилски Изглед!.Овој стилски црна Џејмс Медисон Универзитетот памук tote торба е голема прашка стил патување tote, секојдневна JMU торба или Џејмс Медисон Универзитетот крстот тело торба.Овој уникатен JMU прашка торба има голем една рака, па тоа е лесно да се носат преку рамо или низ телото.Око-фаќање разлика од поставата додава поп-на боја. 11.5"h x 13.5"w x 4.75"д Службен Џејмс Медисон Универзитетот Кеси - До 12% Врати За Поддршка на Џејмс Медисон Универзитетот Програми!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата