WHYA 1.32 м Цврсто Дрво Метал Tripod E27 Подот Светилка Американски Лофт Индустриски Прилагодливи Ноќни Кат Светла Стојат Светилка Црно Железо Сенка Дома Дневна Соба Освет

WHYA 1.32 м Цврсто Дрво Метал Tripod E27 Подот Светилка Американски Лофт Индустриски Прилагодливи Ноќни Кат Светла Стојат Светилка

Това е достапна
DEN 8981.52
Количината на стоката:

- Индустриски steampunk ретро ковано железо подот светилка, водовод форма, многу ретро естетско чувство, е многу практична осветлување уред,со индустриски гроздобер тема во вашиот дом или работа. - Хардвер метални додатоци, по мулти-канал процесот на производство, се згусне ковано железо шасија, заштита од корозија, долг трајни, анти-корозија, нула. - 3 C, CE, CTL Сертификација,меѓународниот стандард E27 светилка сопственикот, напон : 110 ~ 240 V, Моќ : 10 W ~40 W,Крушка Тип : блескаво светилка, LED,заштеда на енергија светилка. - Строга процес : Ние се фокусираме на подот светилка за многу години, креативен дизајн е направена со мноштво на изработка, текстурата е силна и природни,Гарантира за квалитетот на стоката напуштање на фабриката. - Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите, ако постои логистички проблем или квалитетот на производот проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ние сме подготвени да преговараат и да ви даде најдобри шопинг искуство.Прилагодлив.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата