STOTT ПИЛАТЕС е Фитнес Круг Про

STOTT ПИЛАТЕС е Фитнес Круг Про

Това е достапна
DEN 1367.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Челик.Увезени. 12-Инчен Идеален за оние 5 Метри 4 Инчи (162.5 см) и Под; Достапен во Црна и Виолетова; Секој се продава одделно. 14-Инчен Идеален за оние над 5 Метри 4 Инчи (162.5 см); Достапен во Црна и Сина; Секој се продаваат одделно.Разноврсна и преносни.Пролет челик прстен изградени да издржат постојана, висок интензитет на студио за употреба.Лиен, латекс-слободен Внатрешниот и надворешниот пена костец за дополнителна удобност за нозете, глуждовите и рацете.Пена рачки изработени од еколошки-пријателски пена.Лиен латекс-слободен костец.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата