Legrand adorne 15A Подесувате-Отпорни Штекер (Графит Заврши), ARTR152G4, 12-Пакет

Legrand adorne 15A Подесувате-Отпорни Штекер (Графит Заврши), ARTR152G4, 12-Пакет

Това е достапна
DEN 1800.00
Количината на стоката:

Одберете adorne подесувате отпорни на вентил за да се прошири овој уникатен изглед на секоја педа од вашиот реконструирам.Ѕид плоча не се вклучени.Answer : ___________________________ Note : Ова е изведувачот пакет и е спакуван различно од еден штекер.Ги штити децата : патентиран shutter систем, помага да се спречат неправилно вметнување на странски објекти.Се вклопува во вашиот постоечки електрични кутија и не бараат нови линии за типична инсталација.Иновативни собранието и snap-in систем се направи тоа брзо и едноставно да се инсталира.СОВЕТ : 15 A штекер е најчестиот штекер се наоѓаат во домот.Со 15 A штекер 14 жица или поголем е потребно.Ако не е сигурен, на 15 A штекер се препорачува.Се спарите со некој 1-модул Nightlight, USB, или Гребло Switch за поголема флексибилност во еден ѕид плоча.Заврши својата вкупно дизајнер изглед со опции како прекрасен adorne Акцент Nightlight додаток.Конфигурација лесно поддржува два приклучоци и нуди капацитет на стандардот 20 A штекер.Лесно да се прилагоди со adorne ѕид paltes достапен во одлична палета на 32 бои и голем број на луксузни материјали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата