ГУРУА Пот Доказ Трајни Плута Јога Мат, 5mm Дебелина Не се Лизга Вежба Мат за Дома Тренингот

ГУРУА Пот Доказ Трајни Плута Јога Мат, 5mm Дебелина Не се Лизга Вежба Мат за Дома Тренингот

Това е достапна
DEN 2399.76
Количината на стоката:

Непобедлива Grippy Површина : Нашата плута обезбедува супериорни зафат од други материјали кои се користат да се направи јога душеци.Контрола на плута мат подобрува кога е влажно.Природните waxy супстанција во корк го чува од апсорпција на влага.Природни Јога Душеци : чиста и природна површина од вашата кожа се чувствува чудесниот во споредба со тешки и токсични ПВЦ мат.Високата густина на природно дрво, гума назад нуди голема тапацир за зглобовите.Природно Убава : Природни, елегантен и симплистички.Идеален за минималистички.Природните јога мат мешавини и со сите внатрешни и природни донесе ведрина на вашата јога простор.Трајни и Издржливи : Кога ќе го најдете вашиот совршен мат, што би сакале да го задржи тоа за што е можно подолго.Како 72x25-инчен јога плута мат е природно издржлив материјал.Тоа се издржливи и подготвени да се приклучат на вашата јога сесии во текот на годините.Јога за Сите : не се лизга плута мат не е само вид на вас и вид во земјата, тоа исто така ја подобрува вашата пракса!Како јогиите, ние се грижиме и за вас и за земјата!Ајде да живееме во еден свет кој е хемиски слободни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата