Зоолошката Градина Med Рептил Топлина Кабел 100 W, 39-Нозе

Зоолошката Градина Med Рептил Топлина Кабел 100 W, 39-Нозе

Това е достапна
DEN 1008.00
Количината на стоката:

Евтини, ниски wattage грејачи.Средно извор на топлина. 6.5 нога ладни води.Рептил Топлина Кабел ви овозможува да се стави на топлина во право, каде што треба тоа.Заврши околу гранки или кафез мебел.Користете тоа под тенк или во одгледувачот полици.Прилагодлив, отпорен на вода, и издржливи Рептил Топлина Кабел има бројни користи за професионална или hobbyist.За тенкови 50-100 литри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата