Јас Сум Најпрометните Момче Арт Деко Подарок Мода Хартиена Крпа Лицето Ткиво Торба Салфетка Bumf

Јас Сум Најпрометните Момче Арт Деко Подарок Мода Хартиена Крпа Лицето Ткиво Торба Салфетка Bumf

Това е достапна
DEN 727.68
Количината на стоката:

Големина : Тоалетна хартија големина : 17 cm x 9 см (6.7 инчи x 3.5 инчи); Торба големина : 17 х 27 см (6.7 инчи x 10.6 инчи); (Постои одредена грешка при мерење).Класификација : Лицето Ткиво.Функција : Напредни мека и абсорбента 2-ply лицето ткиво - нуди на вистинската комбинација на перформанс и вредност.; Пакувањето е направен од висок квалитет на помеша памук и лен, што може да се чисти;; Тоа е погодна за многу прилики во автомобили, кои живеат во нивните домови, канцелариски простори, ресторани и продавници.Материјал : Хартија за крпи : 100 проценти рециклирани влакна; Хартиена кеса : платно.Пакет Количина : Ткиво Пакет x 1 ( 2 Ply,100 Ткива по Пакет ); Ткиво Покрие x 1. Големина : Тоалетна хартија големина : 17 cm x 9 см (6.7 инчи x 3.5 инчи)Торба големина : 17 х 27 см (6.7 инчи x 10.6 инчи)(Не е одредена грешка при мерење)Класификација : Лицето Tissue Feature : Напредни мека и абсорбента 2-ply лицето ткиво - нуди на вистинската комбинација на перформанс и вредност.Пакувањето е направен од висок квалитет на помеша памук и лен, што може да се чисти;Тоа е погодна за многу прилики во автомобили, кои живеат во нивните домови, канцелариски простори, ресторани и продавници.Материјал : Хартија за крпи : 100 проценти рециклирани fibers Paper торба : canvas Package Количина : Ткиво Пакет x 1 ( 2 Ply,100 Ткива по Пакет )Ткиво Покрие x 1 Keywords : Ткиво Салфетка,Изразување,Ткиво Носителот,Текстови,Хартија за Складирање,Реченица,Дома Декорација,јас,Дневна соба декорација,Сум,Повеќето,Busiest DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата