Кујната за складирање и организација 3/4-Слој Кујна Полици Кат Мулти-Слој Балкон Материјали Домаќинство Daquan Сад Кошница со Зеленчук Играчка Шкафче Складирање Решет

Кујната за складирање и организација 3/4-Слој Кујна Полици Кат Мулти-Слој Балкон Материјали Домаќинство Daquan Сад Кошница со Зеленчук

Това е достапна
DEN 2402.40
Количината на стоката:

★Материјал : ABS пластика, здрави, еколошки, без мирис, добра цврстина, трајни и лесни да се чистат. ★Лесно да се соберат, лесно да се движите, лесно да помогнам и да се повлече, полесно да се движат, мала меморија. ★ Сува и влага-доказ мозоци дупка дизајн, водоотпорен и влага-доказ. ★ Зголемување на парапет : спречување на предмети од паѓање, користете повеќе удобен и повеќе увери. ★ Мулти-функција : Четири-слој полица, обезбедувајќи голем простор за складирање, може да се постави било каде, како што кујна, бања, дневна соба, итн., да се направи дома повеќе чиста и удобно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата