Лифт-Сите 8 ft Триаголник, Прашка Кука Синџир Прашка, Одделение 100 Челик, Број на Прашка Нозе: 2-58DOSW10X8

Лифт-Сите 8 ft Триаголник, Прашка Кука Синџир Прашка, Одделение 100 Челик, Број на Прашка Нозе: 2-58DOSW10X8

Това е достапна
DEN 1533.60
Количината на стоката:

Лифт-Сите 8 ft Триаголник, Прашка Кука Синџир Прашка, Одделение 100 Челик, Број на Прашка Нозе : 2 - 58 DOSW10 X8. Оваа челик синџир прашка нуди сила и ' рѓа отпор.Со користење на 2 прилагодливи врски на истиот кран кука помага да се елиминира потребата за 3 или 4-нога slings.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата