Спаси Чаби Еднорози Слушалки Случај за Airpods Про Shockproof Заштитна Маска со Keychain за Жени Мажи Црно-Стил

Спаси Чаби Еднорози Слушалки Случај за Airpods Про Shockproof Заштитна Маска со Keychain за Жени Мажи Црно-Стил

Това е достапна
DEN 554.40
Количината на стоката:

Ова Bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашина-доказ, отпорно на гребење, капка-отпорни, и издржливи.Слушалките поддржува жичана или безжична полнење во случај на случај, нема потреба да се отстрани маска, LED светлина е видлива кога полнење на слушалката случај е компатибилна со вашиот уред, и го штити вашиот уред без зголемување на волуменот на полнење кутија.Обезбедува добра заштита од гребнатини, судири, и капки.Имаме две бои за да го изберете : должина : 6.3 cm/2.5 инчи, ширина : 5 cm/1.97 инчи, висина : 2.4 cm/0.9 инчи, мало копче прстен е вклучен и во пакет : слушалка ракав, виси тока.Стилски слушалка случај е лесно да се носат и лесно можат да бидат обесени на ранци и чанти.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, шопинг, датира, забави, забави, работа, бизнис патувања, јога, фитнес, трчање, планинарење, велосипедизам, кампување, патување, и др.Роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ.Совршен подарок за пријателите, колегите, семејството или себе си.Големината податоци се добиени со упатство за мерење и методот е различен.Нормално е дека грешката е во рок од 5мм.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ова bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашина-доказ, отпорно на гребење, капка-отпорни, и не оштети машината, обезбедување на добра заштита за вашиот уред.Лесно да се инсталира, тенок одговара дизајн, лесно да се стави во и вадење на полнење случај.Модерен слушалка групи се многу погодни за секојдневна употреба, шопинг, датира, забави, забави, работа, бизнис патувања, јога, фитнес, трчање, кампување, патување, и др.Тоа е голем дар избор за пријатели, колеги и семејството како подароци за празниците.Потсетување : препорачливо е да се избрише и се чисти редовно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата