Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ќе бидат Фонсека Гравитацијата 3.0 Уметност Микс Винил Faceplate Налепница Игри на Кожата Случај Покрие Компатибилен со Sony P

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ќе бидат Фонсека Гравитацијата 3.0 Уметност Микс Винил Faceplate Налепница Игри на Кожата

Това е достапна
DEN 672.00
Количината на стоката:

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Ќе Бидат Фонсека Производ.Ултра-Тенок и Супер Лесни.Вода и згаснат отпор.Заштита против отпечатоци од прсти и гребнатини.Само-лепило за лесна апликација.Донесувањето најдобри уметнички дела за вашиот телефон, таблет и други уреди од Бразилскиот уметник ќе бидат Фонсека!Од минималистички бројки за да уметнички животинско илустрации, ние сме ви покриени со широка палета ќе бидат Фонсека дизајни на пазарот!Одат сите надвор и дадете му на вашиот уред свежо нов изглед со овој самолепливи кожата во уникатен спектар на стилови и бои, додека одржување на обликот и дизајнот на вашиот уред.Дизајниран за модерниот начин на живот.Стилски прецизност опремени кожата направени од премија одделение винил која го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини.Тоа контури вашиот уред цврсто, додека одржување на тоа protectively стилски.Лесна Инсталација.На само-лепило налепница е лесно да се инсталира и да ги отстраните без да остават било остатоци што го прави лесно да го пробате различни кожи и дизајни.Импресивна печатени слики и дизајни.Направите вашиот уред да издвоите визуелно со живописни кожата кој е лесен, лесен и ефтин да го замени.Нудиме најголем избор на дизајни за да одговара на вашата личност и уникатна смисла за стил.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани ќе бидат Фонсека Product Ultra-Тенок и Супер Lightweight Water и згаснат resistance Protection против отпечатоци од прсти и scratches Self-лепило за лесно application Easy да се отстрани без никакви остатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата