PDDUU Подот Светилка Едноставна Дневна Соба Кат Светлото во Спалната соба Студија Читање Вертикална Светилка Американски Бакар Керамички Дома Декорација Светилка

PDDUU Подот Светилка Едноставна Дневна Соба Кат Светлото во Спалната соба Студија Читање Вертикална Светилка Американски Бакар Керамички

Това е достапна
DEN 8979.36
Количината на стоката:

▼Енергија-Заштеда : користење на напредни LED технологија го прави светилка имаат долг живот и ниска потрошувачка на енергија.Тоа ќе не изгори надвор или да се прегрее. ▼Извор на светлина услови : Стандардна E27 светилка сопственикот(Сијалица не е вклучен), Нежно светло, треперење бесплатно, отсјај слободни за да се намали очи вирус и непријатност. ▼Солиден и безбеден дизајн : може да се движи подот светилка на било кое место што сакате да го осветлат.Светлината има пондерирана база, која го спречува ѓубрето, безбедно да има околу децата и домашните миленичиња. ▼Применливи сцена : едноставен дизајн, погоден за сите соба стилови, нога switch дизајн,лесно да се сврти и исклучување на светлина.Погодни за читање,е најдобар подарок за вашето семејство и пријатели. ▼Одлична услуга : датумот на Породување 15-28 дена.Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши вашиот проблем и во време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата