Хрчак Лондон Печатени Нерѓосувачки Челик Шише за Вода, 600 ml (Сирена Сина)

Хрчак Лондон Печатени Нерѓосувачки Челик Шише за Вода, 600 ml (Сирена Сина)

Това е достапна
DEN 976.80
Количината на стоката:

Воведување на стилски и лесно да се носат Хрчак Bling шише за вода .Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, Гулаб Bling шише за вода чувајте ги вашите течности безбедно без контаминација.Со карактеристики како истури доказ заклучување на капак, температура задржување и др., на Хрчак шише за вода е мора да има додаток за секој дом или канцеларија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата