XIXIDIAN Електрични Хлапак Жилет за Мажи со Варијабилна Ротари Жилет Ipx7 Led Дисплеј Батерија Суво/Влажно Мажите, Електрични Shavers за Мажи Лице

XIXIDIAN Електрични Хлапак Жилет за Мажи со Варијабилна Ротари Жилет Ipx7 Led Дисплеј Батерија Суво/Влажно Мажите, Електрични Shavers

Това е достапна
DEN 646.80
Количината на стоката:

БЛИЗОК БРИЧЕЊЕ ИСКУСТВО : Сите насока flex три глави за бричење со заоблени рабови се движи без проблеми во сите правци преку кожата за брзо, комфор и заштитни бричат, оставајќи нема слама зад себе.ВОДООТПОРЕН &ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : Целосно да се перат, лесно да се чистат можете дури и да се користат за во туш!.LED ДИСПЛЕЈ убав подарок за вашиот маж или дечко да го користите дома или за време на патување.Ви благодарам за вашата доверба и поддршка!Ви посакувам среќен живот!.Спецификација : Чистење метод : мијат главата со вода за сите што преполнувањето време : 1 hours Full бесплатно користење време : 45 minutes Shaving метод : rotary Applicable напон : универзална напон (110-240 V)Полнење на владата : брзо полнење mode Package се вклучени : 1 x Електрични Shaver If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Cleaning method:
wash the head with water all over
Charging time:
1 hours
Full charge usage time:
45 minutes
Shaving method:
rotary
Applicable voltage:
universal voltage (110-240V)
Charging mode:
fast charging mode
Package included :
1 x Electric Shaver :
If you have any questions, please contact us in time, we will answer your inquiry within 24 hour :

Слични производи во категоријата