AmStd/Trane YCH120A3L0BA ОЕМ Замена Трансформатор.

AmStd/Trane YCH120A3L0BA ОЕМ Замена Трансформатор.

Това е достапна
DEN 1761.60
Количината на стоката:

ОЕМ Компонента , А НЕ Генерички Замена. 75 VA Трансформатор.Најчесто се Наоѓаат во Различни Американски Стандард 75 VA, 208-230 V PRI, 24 V ДИК Дополнителни Информации : ОЕМ Transformer208-230 V Основно , 24 V Средно Заменува / Supersedes : TRR0825 TRR-0825 TRR00825 TRR0575 TRR-0575 TRR00575 TRR0780 TRR-0780 TRR00780 TRR1619 TRR-1619 TRR01619 TRR1820 TRR-1820 TRR01820 TRR2107 TRR-2107 TRR02107 Commonly Најде 100 е на Различни Единици Дополнителни American Standard & Trane Производи Available NOTE : Сликите се само за илустрација.Вистински објект може да варираат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата