JKPOWER 2pieces/Set Шетач Куки Количка Шетач Pram Превоз Торба Закачалка Кука Бебешките Колички Шопинг Торба Клип Шетач Додатоци Бебе Шетач Кука Црна

JKPOWER 2pieces/Set Шетач Куки Количка Шетач Pram Превоз Торба Закачалка Кука Бебешките Колички Шопинг Торба Клип Шетач Додатоци

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

♬Овие силни, сигурна и безбедна клипови може да одговара на било кабриолет, pushchair,pram и шетач. ♬Одговара на различни шетач рачки, и е совршена и за шопинг коли. ♬училиште книга торби и ручек кеси заедно. ♬100% Задоволство Гаранција, ве молиме да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Ви Благодариме!. ♬Најдобар квалитет.Нашиот Бренд е посветен да го обезбеди високо стандардни производи,имаме доверба во нашите производи и да се обезбеди по продажба поддршка,ако имате производи квалитет на прашања, ве молиме контактирајте со нас. 100% сосема нов и висок квалитет на Тема : Овие силни, сигурна и безбедна клипови може да одговара на било кабриолет, pushchair,pram и шетач се Вклопува во различни шетач рачки, и е совршена и за шопинг коли училиште книга торби и ручек кеси заедно Спецификација : Материјал : Висок квалитет на ABS, најлон, налепници Големина : 14cm×2.5 cm/5.51 во×0.98 во Боја : Црна носивоста : помалку од 15kg Количина : 1 пар Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(Без мало пакет) : 2 Парчиња ×Бебе Шетач Кука.

Клучни карактеристики

Material:
High quality ABS, nylon, stickers
Size:
14cm×2.5cm/5.51in×0.98in
Color:
Black
Bearing capacity:
less than 15kg
Quantity:
1 pair  
1.Transition:
1cm=10mm=0.39inch        
2.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.         :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes(Without retail package):
2 Pcs ×Baby Stroller Hook :

Слични производи во категоријата