Revo очила за сонце Тејлор: Поларизирани Леќи со Еко-Пријателски Правоаголна Рамка

Revo очила за сонце Тејлор: Поларизирани Леќи со Еко-Пријателски Правоаголна Рамка

Това е достапна
DEN 1607.76
Количината на стоката:

Увезени.Еко-пријателски рачно изработени Био-ацетат рамка.Лесни, влијание-отпорни, отсјај-намалување на најлон (Serilium+) леќа.Поларизирана. 100% UV Заштитна облога.Леќа ширина : 56 милиметри.Леќа висина : 43.5 милиметри.Мост : 17 милиметри.Рака : 145 милиметри.Дали притискање на патека или насловот на земјоделецот пазарот, Тејлор е еко-пријателски рачно изработени био-ацетат рамки и Revo е НАСА-базирани поларизирани леќи технологија ќе ги задржи очите заштитени од штетните зраци, без sparing стил.Класичен правоаголна форма е универзално ласкави додека суптилни метални детали додава еден допир на стил.ЛЕЌИ на камерата : Revo висок контраст поларизирана Serilium+ леќи (Лесни, влијание-отпорни, отсјај-намалување на најлон) 6-база леќа технологија (На рамниот профил, храмот на храмот) Revo Светлина Систем за Управување (Филтри се штетни УВ, HEV, и Сина Светлина) Дигитален апарат-friendly (го Намалува сјајот и го подобрува јасност на дигитални екрани).РАМКА : рачно изработени био-ацетат рамка (Целосно органски, растителна основа, одржлив, и 100% biodegradable) Метални детали на предната страна (За додаде стил).ГАРАНЦИЈА : Сите Revo очила за сонце се опфатени против дефекти во материјалот или изработката на две години од датумот на купување.Гаранцијата не го покрива изгребани леќи, или производи кои биле оштетени преку злоупотреба или измена.ГОЛЕМИНА : 56-17-145. Дали притискање на патека или насловот на земјоделецот пазарот, Тејлор е еко-пријателски рачно изработени био-ацетат рамки и Revo е НАСА-базирани поларизирани леќи технологија ќе ги задржи очите заштитени од штетните зраци, без sparing стил.Класичен правоаголна форма е универзално ласкави додека суптилни метални детали додава еден допир на стил.Revo висок контраст поларизирана Serilium+ леќи лесни, влијание-отпорни, отсјај-намалување на најлон леќа технологија нуди додворувања профил храмот на храмот. 6-база леќа технологија на рамниот профил, храмот на храмот.Метални детали на предната за додаде стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата