WXF депилација за Жени,Лицето депилација за Жени,епилатор,Замрзнување Безболно Тело Отстранување на Влакна Артефакт

WXF депилација за Жени,Лицето депилација за Жени,епилатор,Замрзнување Безболно Тело Отстранување на Влакна Артефакт

Това е достапна
DEN 1204.80
Количината на стоката:

Нежно : коса отстранување уред погодна за жени, многу погоден за почетници, и неговата брзина на поставување може да се направи на отстранување на влакна се повеќе несебични.Ефикасна : се прилагодува на различните контури, погоден за големи и мали усните, образите, брадата, вратот, под пазуви, бикини, рацете и нозете, ефективна отстранување на влакна.Погодност : На епилатор е шик, женствен изглед и тенок дизајн, лесен и пренослив, лесно да ги носите, и може да се користи насекаде.Лесно ракување : еден-копче за прилагодување.Нашите производи се точно тестирани и полн со љубов, затоа што веруваме дека го заслужуваат најдоброто.Ние се елиминираат сите ризици.Ние ќе обезбедиме 100% услугата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Име на производ : Ласерско Отстранување на Влакна Apparatus Product боја : white Power набавка : plug-in Cleaning метод : нема вода washing This епилатор отстранува косата брзо во 30 минути.Таа е погодна за целото тело и е лесен и хигиенски. 5 нивоа на интензитет на светлина, едно-копче за прилагодување на светлината интензитет, нежно и ефикасно зрачење, чувствителни делови, исто така може да биде нежно се грижи за.Го забавува растот, и нето косата не се повторува за осум недели.Коса отстранување инструмент емитува силна пулсот зрак за директно хит на коренот на косата фоликул, уништување на активност на коса фоликул, промена на раст на косата брзина, и решавање на идните грижи. 300,000 снимки, еден истрел по шут, еден истрел по шут, енергија не е ослабен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата