Дополнителен Сет Бања & Блум Тајландски Јасмин Шампон 250ML. Десна страна Шампон + Балсам Против Губење на Косата Зајакнување на Нови страна на курирската служба DHL (До

Дополнителен Сет Бања & Блум Тајландски Јасмин Шампон 250ML. Десна страна Шампон + Балсам Против Губење на Косата Зајакнување на

Това е достапна
DEN 2379.36
Количината на стоката:

✔ Десна страна Шампон + Балсам Против Губење на Косата се Зајакне Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml. ✔ Бања & Блум ТАЈЛАНДСКИ ЈАСМИН ШАМПОН 250 ML. ✔ Десна страна Шампон + Балсам Против Губење на Косата се Зајакне Косата генерира повторно растење на Regrowth 200ml. ✔ Хигиена производ за коса и скалп. ✔ Истражување од страна на Фармацевти за намалување на губење на косата и првут, го одложи предвременото сива коса, и стимулирање на нова коса да расте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата