EMTEK Овластени Моторните Баден Тастатурата Паметни Влез Постави w/Појавување Заврши Плоштадот Knob - Избор на 4 Бои - EMP1103SQUUS19 - Рамни Црни (US19)

EMTEK Овластени Моторните Баден Тастатурата Паметни Влез Постави w/Појавување Заврши Плоштадот Knob - Избор на 4 Бои - EMP1103SQUUS19

Това е достапна
DEN 16684.80
Количината на стоката:

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Поврзан со август Smart Комплет.ТАСТАТУРАТА : 2 5/8" x 3/4" x 3 5/8" - DEADBOLT : 2 3/4" x 2 1/8" x 6 7/16" - KNOB : 2 1/4" (должина & висина).Одговара на секоја врата помеѓу 1-3/4" да 2-1/4" дебела со стандардна 2-1/8" се соочуваат со понесе вратата првично училиште.Вклучува 2-3/8" & 2-3/4" backset брави.Бара 4 АА батерии (Вклучени).Повик за сопствени цел.Оди копче за слободни со елегантни екран осетлив на допир на тастатурата.Се создаде и да ги чува до 25 уникатен влез кодови.Автоматско повторно заклучување и "one-touch" заклучување за дополнителна погодност. 9 V батерија порта за да се спречи lockouts.Заострените deadbolt latch да им се помогне со latch ангажман.Лесно да се инсталира, одговара на стандард тубуларна вратата првично училиште.Глас Асистент ве води низ подесување во 3 јазици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата